Tartak Ligora to profesjonalne przedsiębiorstwo, które swoją działalność rozpoczęło w 1995 roku. Na przestrzeni lat firma ugruntowała swoją pozycję na rynku i cieszy się uznaniem klientów. W poniższym artykule przedstawiona została szeroka działalność przedsiębiorstwa oraz oferta, jaką kieruję do swoich klientów.   

Wysokiej jakości tarcica iglasta

Najważniejszym zadanie firmy jest produkowanie, wysokiej jakości tarcicy iglastej.  W szczególny sposób warto podkreślić, że pojęcie to pojmowane jest w bardzo szerokim znaczeniu. Tartaki produkują bowiem elementy tradycyjnego drewna konstrukcyjnego jak również nowoczesne wiązary drewniane, stanowią one odpowiedź na duże zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów. Fakt ten dobitnie pokazuje, że tartak nastawiony jest na współpracę z klientami i ciągle stara się dostosować do ich oczekiwań.

Nowoczesne rozwiązania systemowe

Priorytetem firmy jest dostarczenie produktów, które w pełni satysfakcjonować będą odbiorcę. Aby zrealizować ten ambitny cel, w tartaku instalowane są najnowocześniejsze systemy, maszyny oraz sprzęt wykorzystywany do obróbki drewna. Elbląg to miejsce, w którym  szczególną uwagę przykłada się do modernizacji oraz rozwijania nowych technologii. Wykorzystywane maszyny zdobyły uznanie najlepszych fachowców na arenie międzynarodowej. Skład drewna wyróżnia się występowaniem surowca, który jest odpowiednio wysuszony, impregnowany oraz strugany. Tylko Tak przygotowane drewno daje gwarancję solidności oraz stabilności konstrukcji wykonanych z drewna. Każdy element drewnianej konstrukcji, który zamawiany jest przez klienta, zostaje wycięty na hali produkcyjnej, odbiorca posiada więc gwarancję precyzji.

Wykfalifikowana kadra pracownicza

Tartak z Elbląga dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Jest to niezwykle ważna zaleta, ponieważ doświadczenie oraz wiedza nabyta latami staje się dla klienta pomocą w wyborze konkretny produktów jak również dobitnie pokazuje, że współpracuje w pełni z profesjonalnym podmiotem. Projekty dostarczane przez przedsiębiorców tworzone są z wykorzystaniem nowoczesnych programów komputerowy. Odbiorca otrzymuje więc pełną usługę, w której skład chodzą wykonanie odpowiedniego projektu, wyprodukowanie elementów konstrukcji oraz możliwy montaż.

Niezwykle ważną kwestią jest fakt, że wyroby tartaku impregnowany są przez zanurzenie w najwyższej jakości preparatach. Dzięki czemu drewno zostaje dogłębnie nasycone ochronną warstwą, przez odpowiednią ilość czasu wchłania impregnat i zachowuje odporność na całe lata. Zespół działań ochronnych podejmowanych przez firmę zapobiega występowaniu niepożądanych pasożytów jak na przykład termity, próchnicę oraz grzyby. Stali klienci zostają docenieni przez tartak w szczególny sposób, oferowane im są bowiem krótkie terminy realizacji zamówień oraz bardzo atrakcyjne ceny. Ponieważ najważniejszym celem działalności firmy jest kompleksowe odpowiadanie na potrzeby każdego klienta. Działalność przedsiębiorstwa opiera się na ciągłym rozwijaniu i udoskonalaniu swojej oferty. Warto więc skorzystać z usług Tartaku Ligora z Elbląga.